E-MAIL office@zedbike.hu TEL.: +36 (28) 738-534 KISZÁLLÍTÁS PickPackPont 550 Ft+ Áfa FUTÁRSZOLGÁLAT 890+ Áfa országosan
.

Reelight RL770 Headlight and rear steady backup-SALE

Leírás:

Az elsõ lámpa teljesen új fejlesztés: a led fényét egy speciális tükör közvetíti elénk.
Az elsõ lámpába beépítettek egy fényszóró lapot is, ami az elsõ lámpa oldalán is ad le fényt, a jobb észlelhetõség érdekében.
Az elsõ lámpa konzolja fém és szögben állíthatóan csatlakozik a lámpatesthez.
A mellékelt mini kötegelõkkel szépen tudjuk a vezetékezést kiépíteni a bringánkon.
Kapunk elektromos vezeték rögzítõket is, amivel a " generátorba" tudjuk kötni a vezetékeket.
A hátsó lámpa rendelkezik ledes fényforással és - a fekvõ formátumnak hála - mindkét oldalon prizmákkal is.
Az indukátort szabadon elhelyezhetjük valamelyik villán, hiszen állítható bilincse van és gumírozott felfekvése, a biztonságos, de fényezés kímélõ rögzítéshez.
Erõs mágneseket kapunk az indukáláshoz, melyeket a küllõkön kell rögzítenünk. Olyan erõsek, hogy mikor kicsomagoláskor egymástól 6-8 cm-re letettük õket az asztalra, menten össze is ugrottak és erõ kellett a szétválasztásukhoz.
A csomag tartalma:

Minõségi, belsõ fiókos doboz
Több nyelvû használati utasítás
3 db erõs mágnes
Egy darab indukátor (tekercs) csatlakozó sarukkal
Egy darab tekercs fedél
Elektromos csatlakozók a bekötéshez
Egy darab elsõ lámpát prizmával, minõségi fém lámpatartó konzollal és vezetékkel
Egy darab hátsó lámpát, fekvõ formátumú prizmával és vezetékkel
Elektromos vezetékhez gyorsrögzítõk
Elõnyök:

Nem kell elemet, tölthetõ akkumulátort vennünk rendszeresen.
Nem kell az agydinamó miatt új kereket vennünk, vagy új kereket fûzetnünk. (Mivel más átmérõjû az agydinamó, mint a bringás agyak, így az összes küllõt is cserélni kell. A tárcsafékes agydinamók drágábbak, és van fûzési, centírozási díj.)
Nem kell a lámpa ki-be kapcsolására figyelnünk, ugyanis automatán mindig megy és soha nem merül le.
Használata igen környezettudatos, a kerékpározáshoz hasonlatosan.
Teljesen hangtalan a mûködése a hagyományos gumin futó dinamókkal ellentétben, amirõl a legtöbben tudjuk, hogy nem túl hatékony, viszont féknek elsõ osztályú, hiszen ha bekapcsoljuk garantáltan lassabban megyünk miatta vagy 5-8 km/h-val.
Nem tud kiégni benne az izzó, mert ledet használ, ami rázkódásálló és nagyon magas az élettartama.
Létezik több típus, is az igényeinknek megfelelõen.
Hátrányok:

Az ára viszonylag magas, bár ha nem lopatjuk el, megtérül.
Nem csatolható le, így nem hagyjuk otthon, viszont a tolvajok le szerelhetik, ha van idejük.
webshop ár: 25.030 Ft
fogy.ár: 27.810 Ft
db
Kérdezzen a termékkel kapcsolatban!
Ajánlja ismerõsének!
.
ZedBike © 2010 - 2018 sitemap | Zedbike kerékpáros webáruház vásárlási tudnivalók E-mail: office@zedbike.hu desing&code: colorfactory